תקרות לחדרי ילדים

תקרות דקורטיביות לחדרי ילדים

צוות Art Zone גאה להציג בפניכם את קולקציית התקרות הדקורטיביות לחדרי ילדים. תקרות בחדרי ילדים בעיצוב אישי מתקרה נמתחת יכולות לייצר עיצוב מקורי ומעניין בחדר הילדים, עם הדפסים של גיבורי על, ציורים וגוונים וצבעים שילדים אוהבים. התקרות שלנו מעוצבות ומתוכננות בהתאמה אישית, ומיוצרות מתקרה נמתחת המבטיח לכם תקרה נמתחת בחדר הילדים בייצור איכותי. העיצוב שלנו מתאים לכל חלל, בין אם מדובר בחדרי ילדים או חדרי נוער, אנו נדע להביא לכם את פתרון העיצוב הטוב ביותר.

עיצוב תקרות נמתחות דקורטיביות בחדר הילדים עם Art Zone

אז למה כדאי לכם לעצב את תקרת חדר הילדים איתנו? עם הידע והניסיון רב השנים שלנו בהתקנת תקרות מעוצבות, אנו נדע לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר. אנו מתכננים ומעצבים מבחר תקרות דקורטיביות לחדרי ילדים בצורות גיאומטרית/עגולות, עם הדפסים או גוונים שתרצו בהתאמה אישית לפי גודל החדר וגובה התקרה. היתרון הטמון בתקרה הדקורטיבית הוא שניתן להתקין עליה גופי תאורה חבויים שיהיו מרהיבים ויקנו לתקרה מראה יוקרתי שיוצר אווירה מיוחדת. כל תקרה שהתקלפה או התיישנה, ניתן ליצור בה מראה מרהיב באמצעות התקנה של תקרות דקורטיביות. התקנת התקרה פשוטה וקלה ותוך זמן קצר תוכלו לקבל את התקרה המעוצבת והרצויה בביתכם.

ומה עוד? תקרות נמתחות מעוצבות בחדרי ילדים של ארטזון מבודדות רעשים, עמידות לרטיבות, ואינן דורשות מכן תחזוקה. מרגע ההתקנה, הן נשארות עמידות ללא כל צורך לחידוש צבע או תכנון מחודש. צוות ארטזון תמיד שמח לעמוד לרשותכם, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: