תקרות מונמכות

מהן תקרות מונמכות, ומדוע הן טובות לנו? מה היתרון היחסי של התקרה המונמכת על פני תקרת הבטון הסטנדרטית? האם יש תמורה עיצובית לתקרה או שזו רק שאלה של פונקציה?

תקרות מונמכות הן תקרות נמתחות אשר נועדו לחזק את הפן האקוסטי בתקרה ולבודד ממנה רעשים. בנוסף, התקרה נמתחת מאפשר כור עיצוב הרבה יותר נגיש מאשר הבטון, מה שמאפשר ללקוחות רבים למתוח בהמשך את התקרה שלהם ולעצב אותה כיד הדמיון הטובה, כמובן תוך הסתייעות בבעלי מקצוע שיעשו זאת בעבורם.

היתרון האקוסטי של לוחות תקרה נמתחת להנמכת תקרה

אלו לוחות עבים העשויים משכבה לא קטנה של תקרה נמתחת. הלוחות גורמים לכך שבסלון שלכם ישרור שקט ולא תצטרכו לשמוע רעשים עזים מלמעלה. גם בקומה העליונה יש ללוחות יתרון גדול, שכן אם יש לכם יונים במעלה התקרה, או שבסביבת הבית ישנם מטוסים חולפים (למשל בית באזור השפלה ליד שדה התעופה) מצמצמת הנמכת התקרה נמתחת עד מאד את היקף הרעש והופכת אותו למינימלי ולעתים לכזה שבכלל אינו נשמע.

עיצוב תקרות מונמכות על ידי מתיחת תקרות

מתיחת תקרה היא משימת הדגל של חברה המספקת תקרות נמתחות מונמכות. במסגרת משימה זו נוצקים עיצובים מרהיבים ביופיים על התקרה. העיצובים הללו אינם רק משפרים את הבית מבחינה דקורטיבית אלא גם מייעלים את התשתיות שבו מבחינה פונקציונלית. לדוגמה, אם עד עכשיו לא היה לכם ארון תקשורת, וכל רכזות התקשורת בבית שלכם היו פזורות ברחביו, ניתן לרכז הכל בהנמכת תקרה נמתחת עם פתח שייחצב במיוחד – אשר תשמש כארון. ניתן גם ליצוק קרניזים: עמודים בין התקרה לרצפה שישמשו להובלת כבילת תקשורת במקום להשתמש בצינורות מובילים אנטי ונדליים הנמצאים באופן מסורבל בחוץ לעיני כל.

בדי מתיחה המתאימים לעבודה עם תקרה נמתחת הם PVC וכן בד הפוליאסטר אשר ידוע כבד חולצות הספורטאים ברוב ענפי הספורט. אלו בדים קלים המסוגלים לשהות גם על התקרה בניגוד לכללי כוח המשיכה מבלי ליפול (כמובן על ידי הדבקה). בחברה המעצבת תקרות מונמכות יסייעו לכם לבחור בדים ולממש חלום עיצובי תלת שכבתי הכולל הנמכת תקרה, עיצובה בתקרה נמתחת וצביעתה באמצעות בדי הבוטיק למתיחת תקרות.

עיבוי תקרות והנמכתם עם תקרה נמתחת. עבודה ייסודית ואיכותית שרק חברת ArtZone יכולה לתת.

נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: