תקרות נמתחות למטבח

תקרות נמתחות למטבח
מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם? בארט זון תמצאו את כל הפתרונות לעיצוב מחודש למטבח. אנו מעצבים ומתקינים תקרות נמתחות במטבח, אשר מביאות פתרון עיצוב מושלם. תקרה נמתחת במטבח יכולה לייצר אשליית גודל במטבח ובכך לייצר תחושת מרחב. יחד עם זאת, תקרת תקרה נמתחת יכולה גם לייצר הנמכה לתקרה על מנת להשלים את העיצוב הכולל של המטבח, ולייצר גם פיזור אור מושלם בכל פינה במטבח. אנו מעצבים תקרות נמתחות למטבח בהתאמה אישית, ולכן התוצאה במטבח שלכם תהיה מושלמת – תקרה מתוחה מתקרה נמתחת בהתאם לצבע/גוון או הדפס שתבחרו, בהתאם לגודל החלל כמו כפפה ליד.

תקרות נמתחות במטבח עם Art Zone

אז למה כדאי לבחור בתקרות נמתחות מתקרה נמתחת במטבח? התקרה נמתחת הוא חומר שניתן לעבוד אתו בקלות, זול ומהיר להתקנה. תוך יום עבודה אחד קצר, תוכלו לקבל את התוצאה המיוחלת במטבח – תקרה חדשה ומעוצבת. ישנם סגנונות שונים בעיצוב תקרות נמתחות או כל עיצוב אחר בתקרה נמתחת בבית כמו, עיצוב מודרני בקווים נקיים, עיצוב קלאסי או עיצוב יוקרתי בסגנון עתיק, הכל על פי אופי העיצוב והריהוט בבית.

אם אתם מעוניינים בשינוי שיהיה זול אך מריב, אין כמו שיפוץ הבית ושדרוגו באמצעות עיצוב מתקרה נמתחת. תוכלו ביום חד לבצע שינוי מהותי. ניתן לעצב את חדר השינה, חדר הילדים, הסלון המסדרון והמטבח באמצעות עיצובים מיוחדים בתקרה נמתחת. במצב הכלכלי של היום כאשר אנו מעוניינים לבצע שינויים בבית, נוכל להיעזר באמצעות שיפוצים בתקרה נמתחת שיהיו זולים הרבה יותר מאשר שיפוצים מסיביים, התוצאה כבר תדבר בעד עצמה ותקצרו המון מחמאות מהקרובים והחברים שיבואו אליכם לביקור. אין מה לחשוב על שבירת תכניות חיסכון, תוכלו במחיר זול לבצע את השינוי שחלמתם עליו. צוות Art Zone תמיד שמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

מהן תקרות מטבח ומה השימוש בהן? - כל השאלות והתשובות

תקרות מטבח מעניקות מראה מעוצב ואחיד לתקרה במטבח. תקרה נמתחת במטבח יכולה לייצר אשליית גודל ובכך מייצרת תחושת מרחב וכן יכולה לייצר הנמכה לתקרה על מנת להשלים את העיצוב הכולל של המטבח, ולייצר פיזור ואור מושלם בכל פינה במטבח

תקרות במטבח כוללות לא מעט יתרונות כגון – עשוייה חומר קל לעבודה, זול ומהיר להתקנה. ישנם סגנונות שונים בעיצוב תקרות מטבח כמו, עיצוב מודרני בקווים נקיים, עיצוב קלאסי או עיצוב יוקרתי בסגנון עתיק ועוד.

חברת ארטזון מעצבים תקרות נמתחות למטבח בהתאמה אישית, ולכן התוצאה במטבח שלכם תהיה מושלמת – תקרה מתוחה מתקרה נמתחת בהתאם לצבע/גוון או הדפס שתבחרו, בהתאם לגודל החלל כמו כפפה ליד.

נגישות
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: